Nikita şi-a bătut fetiţa cu bestialitate

Ultima actualizare:

„I-a dat un pumn în faţă copilului pentru că nu mânca. Şocaţi de cele întâmplate, martorii aflaţi în centrul social din Malaga, unde stătea şi Nikita, au chemat imediat Poliţia. Oamenii legii au arestat-o pentru 48 de ore, iar micuţa, de doi ani, a fost dusă într-un centru de plasament. Autorităţile spaniole sunt foarte rigide când vine vorba de siguranţa minorilor şi sunt convins că femeia nu-şi va mai primi niciodată copilul. Cel mult, va fi încredinţat rudelor", ne-au declarat surse din cadrul Ministerului de Externe.

În momentul de faţă, spaniolii desfăşoară o anchetă socială, însă, Consulatul Român de la Sevillia nu poate face nimic. „Nu putem interveni în desfăşurarea procedurilor judiciare şi nici în deciziile autorităţilor locale. Ne putem asigura că este tratată cum trebuie şi că e apărată. Deocamdată, nu a solicitat ajutor din partea noastră", ne-a spus Teodora Mircea, director în cadrul MAE.

Citeşte şi:

Nikita: «Daca nu-mi dă copilul înapoi miercuri, mă omor»

Nikita: "Spaniolii m-au bătut şi mi-au luat copilul"

ŞOCANT! Nikita a fost arestată în Spania!

Nikita: "Îmi dau foc dacă nu îmi dau copilul înapoi!"

Nikita, în scandal cu Simona Gherghe: «Măi fetiţă, eu sunt supărată pe tine» VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
image
image