Minodora botează joi, iar sâmbătă se mărită!

Ultima actualizare:

Minodora este în culmea fericrii. Joi îşi va creştina băieţelul, iar sâmbătă va deveni soţie cu acte în regulă.

„Abia aştept, sunt extrem de emoţionată. Joi nu vom petrece la restaurant sau ceva de genul acesta, ci doar acasă, în familie. Atât petrecerea de botez, cât şi cea de nuntă, vor avea loc sâmbătă", a declarat Minodora pentru Click!

Cântăreaţa se pregăteşte de mai bine de o lună pentru momentul în care va ajunge la altar.

„Am căutat destul timp până când am găsit ceva pe gustul meu. În cele din urmă m-am hotărât asupra unei rochii creată de Agnes Toma. Abia aştept să devin soţia lui Liviu, ca orice femeie de altfel, care visează încă din copilărie această zi şi cum va arăta petrecerea", ne-a mai spus vedeta.

Dacă botezul micuţului Petru va avea loc la biserica Sfântul Spiridon, ceremonia de nuntă va fi oficiată la biserica Domniţa Bălaşa, apoi urările, muzica şi dansul se vor ţine la un hotel de lux.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
test jpg
casa anglia1 jpeg
adriana saftoiu jpg
concediere istock jpg
atentat sydney bondi jpg
revolta muncitori brasov 1987 jpeg
Télégiettes Alain Bosco jpg
petarda jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net