De ce a renunţat Emil Mitrache la taximetrie. Cu ce se ocupă acum Americanul din «La Bloc»

Ultima actualizare:

    Emil Mitrache s-a săturat de traficul din Bucureşti
Emil Mitrache s-a săturat de traficul din Bucureşti

Emil Mitrache (53 de ani), alias Americanul din serialul “La Bloc” (PRO TV), a vrut să-şi rotunjească veniturile, astfel că a făcut chiar şi taximetrie.

Recent, actorul a decis să renunţe la această meserie: “Eu am făcut Uber timp de două-trei luni. Nu mai fac, pentru că am realizat că nu merită, sunt tot felul de condiţii care nu îmi convin. Acum lucrez în asigurări, am un birou de mediere, joc teatru. Săptămâna aceasta am două spectacole în Bucureşti. Lucram câteva ore seara, când aveam timp, şi cam atât”, a declarat Emil Mitrache pentru Click! El ar fi însă foarte fericit dacă i s-ar propune un nou rol, într-un serial de succes, de talia celui difuzat de PRO TV, în perioada 2002-2007.

Emil este căsătorit şi are doi copii, Teodor (8 ani) şi Eduard (6 ani), alături de care a câştigat, anul trecut, ultima ediţie a concursului “Aici eu sunt vedeta!” (Antena 1), dar şi un premiu de 8.500 de lei, pe care l-au donat unei familii cu doi copii bolnavi.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Victor Rebengiuc FOTO Mediafax
banner natalia guberna jpg
Daniela Gyorfi are 45 de kilograme la 57 de ani
megan fox getty (1) jpg
banner cristina spatar jpg
banner banner artan priveghi jpg
Alina Puscas, foto Instagram jpg
banner catalin botezatu jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net