Realizator TV, despre Eurovision: «Solista trupei Mandinga a fost jalnică, a cântat o manea»

Ultima actualizare:

    Mandinga
Mandinga

Realizatorul emisiunii «Lumea lui Banciu» nu are o părere bună despre trupa care ne reprezintă la Eurovision.

Radu Banciu este de părere că trupa Mandinga, care reprezintă România la Eurovision, a cântat o manea balcanică cu un singur vers.

"Mult zgomot pentru un festival de doi lei, este vorba de Eurovision. Un spectacol jalnic, solista trupei Mandinga a fost jalnică fata, a cântat o manea de tip balcanic, cu un singur cuvânt. Zaleilah, ăsta era titlul piesei și singurul vers, cel puțin la refren. Costi Ioniţă a declarat şocat că nu se aştepta ca vocea şi muzica să conteze atât de mult", a spus Radu Banciu, potrivit b1.ro.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
ochi istock jpg
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
image
image