Pepe: «Loredana o jigneşte pe Raluca din invidie!»

Ultima actualizare:

    Pepe la Antena 1
Pepe la Antena 1

Pepe este negru de supărare din cauza vorbelor pe care le spune Loredana Pastramă la adresa soţiei sale. Artistul spune că toate aceste speculaţii îi fac foarte rău Ralucăi pentru că e gravidă.

"Mă aşteptam să facă asta. Nici măcar nu ştiu exact ce spune şi nici nu mă interesează. Nu ştiu ce vrea ea de fapt. Nu mai înţeleg nimic. Acum câteva zile zicea că Raluca era virgină când s-a cunoscut cu mine. Nu se poate aşa ceva.  O iubesc şi ăsta e sigurului lucru care contează. Pe ea o afectează, dar nu ştiu ce să le fac să îi opresc. Ar fi trebuit să se bucure că fac parte din familia ei, nu să mă jignească. Nu am primit bani niciodată de la mine. Nu o să aibă niciodată ce să caute în casa mea. Şi asta pentru că îi face rău soţiei mele care este şi gravidă. Cred că e doar geloasă, nu vreau să intru în detalii. Nu vreau să îi transmit nimic, nici măcar atât nu merită", a spus Pepe la Antena 1.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
ochi istock jpg
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
image
image