Măruţă, cu copilul şi bona în Herăstrău

Ultima actualizare:

    Familia Măruţă s-a  întâlnit în parc cu  nişte prieteni (fotografii: arhivă personală)
Familia Măruţă s-a întâlnit în parc cu nişte prieteni (fotografii: arhivă personală)

Cătălin Măruţă a fost surprins, de 1 Mai, de fotoreporterii Click! dând o fugă la orele prânzului prin Herăstrău pentru a-şi recupera familia. Andra, micuţul David şi bona filipineză, s-au delectat cu o scurtă plimbare pe aleile parcului.

Temperatura de peste 30 de grade Celsius a scos din casă familia Măruţă, care a ieşit să se răcorească în Parcul Herăstrău!

Andra şi băieţelul ei, David, în vârstă de un anişor, au mers la o plimbărică pe aleile umbroase ale parcului.

Familia Măruţă s-a  întâlnit în parc cu  nişte prieteni (fotografii: arhivă personală)
Familia Măruţă s-a întâlnit în parc cu nişte prieteni (fotografii: arhivă personală)

Cântăreaţa a luat-o cu ea şi pe bona filipineză, care se ocupă de micuţ, iar veselia a fost în toi.

Mămica şi copilul au făcut senzaţie în parc, amândoi fiind îmbrăcaţi foarte trendy: Andra în pantaloni scurţi din jeans, care-i puneau în valoare picioarele tonifiate, iar David cu tricou roşu şi purtând o băsmăluţă, legată smechereşte pe cap.

De cum a ajuns în parc, prezentatorul de la "Happy Hour", şi-a pupat drăgăstos fiul şi l-a luat în braţe.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
legume shutterstock1 jpeg
pat dormitor depositphotos1 jpeg
Inainte de casatorie jpg
crini jpg
Beach Please 2 jpeg
image
image