Delia Antal și-a pierdut bijuteriile de 40.000 de euro

Ultima actualizare:

    Delia Antal
Delia Antal

Actrița și regizoarea filmului "DORA", Delia Antal, este extrem de "talentată" atunci când vine vorba de pierdut telefoane. După ce a uitat în taxi un telefon marca BlackBerry, și apoi, la un scurt interval un iPhone 4S, zilele trecute a venit rândul...bijuteriilor sale. Paguba a fost estimată la 40.000 de euro!

Înainte să plece din România, Delia Antal și-a uitat cutia cu bijuterii valoroase într-o mașină pe care a închiriat-o de la o firmă din Cluj, pentru a ajunge în Zalău, orașul ei natal.

"Îmi terminasem vacanța în București și am plecat cu avionul la Cluj. De acolo am închiriat o mașină de la o firma din Cluj, pentru a merge acasa. În drum spre Zalău am oprit să cumpăr un suc și având în poșetă cutia plină cu bijuterii care era destul de grea, am scos-o și am așezat-o sub banchetă. Și acolo am și uitat-o după ce am înapoiat mașina. M-am speriat îngrozitor când am conștientizat că am rămas fără bijuterii.Valoarea lor era în jur de 40.000 de euro", a declarat Delia.

Din fericire, o tânără care închiriase mașina respectivă a găsit bijuteriile: "A fost cea mai mare surpriză când am aflat că mi-am recuperat toate accesoriile. Am vrut să-i ofer o recompensă, dar m-a refuzat! I-am spus totuși că îi voi face un cadou pentru gestul pe care l-a făcut. Ar trebui ca această fată să fie un exemplu pentru toți."



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
orez, foto shutterstock jpg
plosnite tren cfr FOTO tion ro 1 jpeg
back view man with mechanical leg sunny day sportsman black shorts white sneakers photographed training sport disability hobby concept jpg
Tendinte design interior 2025 mocha mousse  Foto ineditdesign png
canicula jpg
apartament, foto shutterstock jpg
Transfăgărășan văzut din dronă FOTO Shutterstock
728162500 4486131701708365 2186968559955679108 n jpg
image
image