Femeie înjunghiată în Bucureşti. Atacatorul s-a sinucis

Ultima actualizare:

    Femeia a fost atacată la intrarea într-un magazinfoto: Arhivă
Femeia a fost atacată la intrarea într-un magazinfoto: Arhivă

O femeie a fost atacată duminică, la intrarea într-un magazin din Capitală, de un bărbat care ulterior s-a rănit la gât cu un cuţit.

Update: Femeia înjunghiată este în stare critică, iar agresorul ei a murit. Bărbatul era fostul concubin al victimei. 

"Prin apel 112, a fost sesizat faptul ca pe raza Secţiei 18 Poliţie, o femeie a fost agresată la intrarea într-un magazin. Ulterior bărbatul care a acţionat în acest mod, producându-şi şi el leziuni la nivelul gâtului. La faţa locului se afla echipaje de poliţie şi salvatori. Femeia urmează a fi transportată la spital", anunţă Poliţia.

De asemenea, şi bărbatul este în evaluare medicală. A fost sesizat cu privire la eveniment şi Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti şi Serviciul Omoruri. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
politisti cautari emil gânj foto sindicatul europol jpg
NIBIRU Festivals 2026 2 png
image png
rahova 9 jpeg
petunii jpg
adrian nica foto facebook George Sergiu Niculescu png
spitalul clinic pantelimon   foto colegiul medicilor din bucuresti jpg
laura găvan (6) jpg
image
image