Şerban Pavlu: "Experiența de tată a fost foarte ciudată pentru mine!"

Ultima actualizare:

    Actorul Șerban Pavlu,  Nicolae și Natalia
Actorul Șerban Pavlu, Nicolae și Natalia

La trei ani de la debutul serialului „Umbre”, la HBO s-a lansat, pe 12 noiembrie, cel de-al doilea sezon, în care Şerban Pavlu (42 de ani) revine în rolul lui Relu.

Așadar, la TV îl vedem pe actor în rol de taximetrist-recuperator, însă acasă, în familie, este pâinea lui Dumnezeu și un tătic-model. Şerban este căsătorit cu Oana Matei, producător de filme, şi au împreună doi copii, un băiat de trei ani şi o fetiţă de șase ani.

„Natalia (fiica cea mare, n.r.) s-a născut în Spania, pentru că soţia mea a lucrat o vreme acolo. A fost ciudat să nu fiu lângă ea când năştea. Experienţa asta a paternităţii a fost, toată, foarte ciudată pentru mine, cinci ani au fost ca o facultate. Am avut nevoie de cinci ani ca să mă transform într-un tată, să simt relaţia asta, să-i simt tot timpul ca parte din viaţa mea. Au fost şi momente de revoltă, nu o să ascund lucrurile astea, dar au fost copii doriţi”, povestea Şerban Pavlu în revista „Tango”. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
banner farfuze la plajă jpg
Ramona Badescu, foto Instagram jpg
raluca lazarut jpg
banner mihai traistariu png
mircea badea jpeg
Andra, foto Instagram jpg
Banner Ramona de la Clejani
banner prematuri jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net