Simona Halep debutează luni la Turneul Campioanelor cu un meci împotriva lui Caroline Garcia.
Ilie Năstase a luat atitudine vizavi de declarațiile făcute de Marius Copil, cel mai bine
Cu doar câteva zile înainte de a intra în cușcă pentru gala “RXF prezintă Superkombat în cușcă”, Daniel Stinghe și
Duminică s-a disputat pe Türk Telekom Stadyumu primul derby al sezonului din Turcia, iar partida a fost una pe
PAOK Salonic a suferit o înfrângere nemeritată (0-1) pe terenul campioanei Olympiacos.
Bravo lor! Un cuplu de dansatori români – Andreea (37 de ani) și Mihai Dragnea (33 de ani
Puţină lume i-a dat lui Marius Şumudică şanse de reuşită în Turcia, mai ales că preluase
Mâine se va alege preşedintele Ligii Profesioniste de Fotbal, Gino Iorgulescu, omul încă în funcţie
Sebastian Ghinga, de la Sepsi, a declarat că "fluieraşul" meciului cu Juventus, Ionuț
Partida de la Sibiu dintre Hermannstadt şi Dacia Unirea Brăila a avut o pauză de un minut şi
Simona Halep începe pentru prima dată Turneul Campioanelor din postura de principală