Elena Cârstea vrea să-şi ia casă în România

Ultima actualizare:

Elena Cârstea a mai deţinut nişte imobile în Bucureşti, pe care le-a vândut cu ceva timp înainte de a se muta la Mediaş, la familia sa.

La scurt timp, artista a decis să părăsească România şi să se mărite cu un american. Mariajul ei cu Glenn Muttard a avut loc în septembrie 2006, iar Elena a ţinut să-şi ia cu ea şi cele două fete, pe care le-a înfiat, Adriana (14 ani) şi Sanda (16 ani).

Dorinţa artistei de a avea din nou o proprietate s-a născut, după ce a vândut casa părintească din centrul oraşului Mediaş, din pricina fratelui ei. Nicolae Cârstea a împrumutat 25.000 de euro de la un fost coleg de serviciu, mama vedetei garantând cu partea ei de casă. Fratele cântăreţei n-a mai putut înapoia suma, iar jumătate din imobil a fost scos la licitaţie. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Luna sângerie este un fenomen care apare în timpul unei eclipse totale de lună. Imagine din Mexico City FOTO Profimedia
Bitcoin, criptomonede, portofel virtual FOTO Shutterstock
image png
image png
Valletta, foto Shutterstock jpg
image png
Mirabela Grădinaru FOTO Profimedia
index webp
image
actualitate.net
image
actualitate.net