Antoneasca s-a întors pe «șenile» de 10 cm

Ultima actualizare:

    Andreea s-a  costumat ca  acum 15 ani,  pe vremea când  cânta în  trupa Andre
Andreea s-a costumat ca acum 15 ani, pe vremea când cânta în trupa Andre

În anii 2000 era pe val cu trupa Andre, alături de colega Andreea Bălan (31 de ani), cântând piese precum „Liberă la mare” sau „Moşule, ce tânăr eşti!”.

Pe vremea aceea, Andreea Antonescu (33 de ani) purta la concerte ghete înalte, tip „şenile”, sutiene strâmte şi codiţe împletite. S-ar părea că solista a devenit nostalgică după acele timpuri, din moment ce joi seara, la un eveniment organizat de casa de discuri Roton, ea a venit încălțată cu platforme de 10 cm.

„Le-am cumpărat din Las Vegas, am dat 80 de dolari pe ele. Însă a durat 6 luni până să mi le cumpăr, pentru că le-am văzut în vitrină şi m-am decis foarte greu să le iau. M-am dus de câteva ori şi m-am întors tot de atâtea ori, însă apoi mi le-am cumpărat”, ne-a povestit solista.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
banner adina buzatu jpg
Nadia Comaneci jpg webp
kendall jenner mugler tinuta craciun instagram jpg
sofia vergara craciun jpg
image jpeg
sean diddy combs gettyimages jpg
banner Ana Maria Barnoschi jpg
image jpeg
image
actualitate.net
image
actualitate.net