Marcel Toader şi-a cerut falimentul. Afacerea lui a căzut în cap

Ultima actualizare:
toader2 jpeg

După ce a susţinut sus şi tare că are suficienţi bani cât să nu depindă de nimeni, făcând referire la “viitoarea fostă” soţie, am aflat că adevărule ste altul. Afacerea lui Marcel Toader a ajuns falimentară.

În periplul lui pe la televiziuni, Marcel Toader, care a ajuns protagonistul unei telenovele matrimoniale, s-a bătut cu pumnii în piept că el nu a fost niciodată întreţinut de femeile din viaţa lui, cu atât mai mult de Maria Constantin, cea care-i va deveni, pară-se, tot o fostă... Întrebat de veniturile sale, după mai multe eschivări el a susţinut că se descurcă din afacerile cu piscine şi a început să înşire contracte de sute de mii de euro pe care le-a încheiat. Întrebat în ce perioadă s-au oficializat aceste contracte, acesta nu a ştiut ce să mai zică. Un lucru este cert. Firma despre care Marcel Toader vorbea că-i aduce bani tocmai şi-a cerut insolvenţa.

Este vorba despre Blue Ciel SRL, care avea ca obiectiv construcţia de piscine. Judecătorii Tribunalului Bucureşti vor judeca cererea pe data de 6 noiembrie. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Banner sub 50
De ce poartă Nick nnd dispozitivul negru pe nas la Power Couple și în viața de toate zilele  La ce îl ajută!
ani cretu jpg
colaj actrite jpg
mickey rourke casa profimedia (2) jpg
banner Vali Vijelie
lavinia parva stefan banica celebrity awards 2014 1 0 jpeg
banner mariana moculescu jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net