Ce spune Victor Slav despre vacanţa petrecută cu Bianca în Turcia

Ultima actualizare:

    Aprilie 2014: Bianca și Victor  vor dansa împreună  într-o ediţie  specială la PRO TV (Fotografii: pro tv/click!)
Aprilie 2014: Bianca și Victor vor dansa împreună într-o ediţie specială la PRO TV (Fotografii: pro tv/click!)

Au petrecut câteva zile într-o vacanţă în Turcia şi au dat din nou curs speculaţiilor că s-au împăcat, ba chiar mai mult că nu ar fi divorţat niciodată. Victor Slav a lămurit lucrurile la emisiunea "La Măruţă".

Prezentatorul de la Meteo a lăsat să se înţeleagă că poate altfel ar fi decurs lucrurile dacă nu erau urmăriţi de paparazzi chiar şi în străinătate. El a subliniat însă, că a împărţit acelaşi pat cu fosta soţie de care încă îl mai leagă foarte multe lucruri. 

Victor Slav
Victor Slav

"Nu am plecat ca un cuplu de îndrăgostiţi. Am plecat cu nişte prieteni, ca să ne relaxăm, după Paşte. Nu am dormit separat în Turcia. Eu şi Bianca avem foarte multe lucruri în comun, avem o afacere împreună. Nu interesează pe nimeni de ce am plecat eu.

Eu fac ce vreau, când vreau şi cu cine vreau. Nu trebuie să mă justific în faţa nimănui. Ce se va întâmpla, daca se va întâmpla ceva, rămâne de văzut. Suntem nişte oameni maturi şi dacă amândoi suntem de acord cu atât mai bine.

Când o să avem ceva de anunţat, o să anunţăm", a spus Victor Slav, la Pro Tv.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
somn copii pixabay jpg
somon peste dieta masa istock jpg
vivolino kotor 812818 jpg
young man climbing stairs pedestrian subway jpg
living room 1835923 1280 jpg
spania ambulanta foto flickr png
BeFunky collage   2026 04 11T162930 604 jpg
Palas Iasi 7 1024x682 jpg
image
image