Ferenţ: «Nu am mai avut o relaţie de doi ani»

Ultima actualizare:

Ana Maria Ferenţ s-a săturat de speculaţiile care se fac pe seama vieţii sale personale, astfel că, a hotărât să spună adevărul.

    Mai citeşte:      Elan, tu ai cuplat-o pe Ferenţ cu Ţiriac?      Ferenţ, îţi place Ţiriac şi cu burtă?      Anamaria Ferenţ, stilată de Ion Ţiriac      Ferenţ, Mercedes second-hand de la Ţiriac      Ferenţ l-a vrut şi pe Ţiriac jr.

Cântăreaţa susţine că nu are şi nici nu a avut vreo legătură amoroasă cu Ion Ţiriac, ba mai mult, că nu a mai avut o relaţie de vreo doi ani.

„În ultima vreme m-am concentrat foarte mult pe carieră, aşa că nu am avut timp nici măcar să ies la un suc cu un bărbat, de o relaţie ce să mai zic. Ultima poveste de iubire a avut loc acum mai bine de doi ani, cred. Îmi pare rău, dar aşa s-a întâmplat. Sper ca de acum înainte să nu mai neglijez acest aspect", a spus cântăreaţa la "Agentul Vip".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
plaja el pedocin profimedia jpg
geamuri jpg
caine plimbare istock jpg
Zona Moeciu Foto Lucian Ignat jpg
cai maltratati la un targ din satu mare foto kola kariola png
Canicula caldura vara FOTO Shutterstock jpg
porumb istock jpg
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
image
image