Raluca de la Bambi se tratează prin reflexoterapie

Ultima actualizare:

    Raluca Tanase frecventeaza un salon pentru sedinte de reflexoterapie
Raluca Tanase frecventeaza un salon pentru sedinte de reflexoterapie

Imagine a salonului de înfrumusețare, ”So Delicate”, jumătatea blondă a trupei Bambi, Raluca Tănase a descoperit, de curând, care sunt beneficiile reflexoterapiei.

“Pe lângă masajele de relaxare și anticelultice am apelat și la ședințele de reflexoterapie. Ele ajută la eliminarea toxinelor din organism și la o mai bună funcționare a organelor. Beneficiile sunt numeroase și abia aștept să le simt pe pielea mea. Fiind un serviciu relativ nou, prețul unui abonament de 5 ședinte este de 200 ron. Voi face cel puțin 10 ședințe, așa mi-au recomandat specialiștii reflexoterapeuți pentru rezultatele așteptate”, a mărturisit Raluca Tănase.

Denisa şi Raluca Tănase formează trupa Bambi, lansată în 1999. În anul 2000 au devenit celebre datorită piesei "Doi ochi căprui".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Andrei Ionescu png FOTO Facebook/ Octavia Geamanu
Mario Fresh, Instagram jpg
Banner Cristina Deleanu
camila morrone profimedia jpg
Florin Prunea Inquam Photos  Mircea Manole jpg
image png
nicoleta jpg
Banner Mariana Moculescu
image
image