Lucian Mândruţă: «Mi-e dor de casă în prima oră de când ajung undeva»

Ultima actualizare:

Cu toatea astea, prezentatorul emisiunii «Nimic important» de abia a aşteptat să revină acasă.

Citeşte şi:

Lucian Mândruţă, om de televiziune: «Nu vreau să mă placă lumea»

«Am reuşit să găsesc un loc de unde văd atât Alpii, cât şi viitorul luminos al omenirii vorbitoare de franceză.

Aici pare că vine Crăciunul. Eu unul abia aştept! N-au instalat aici încă târgul de Crăciun, dar au pus luminiţe pe străzi, cum am vazut c-au început şi la noi, cel puţin la mine, în satul Bîrla, Argeş.

E frumos, dar mie mi-e dor de casă în prima oră de când ajung undeva. <Român, adica masochist>, aşa ar trebui să scrie pe steag!», declarară Lucian pentru revistavip.net.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image png
pasageri varstnici avion jpg
usa dormitor istock jpg
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
image
image