Iat-o pe Monica Gabor la serviciu, în America!

Ultima actualizare:

    Aşa arată biroul din  care Moni şi Mr. Pink  îşi conduc afacerile
Aşa arată biroul din care Moni şi Mr. Pink îşi conduc afacerile

A trecut mai bine de un deceniu de când Monica Gabor (29 de ani) s-a transformat din Cenuşăreasă în prinţesă! După traiul luxos de la Izvorani, alături de fostul soţ, Irinel Columbeanu, Moni l-a prins din nou pe Dumnezeu de un picior, dar pe tărâm american. Actualul iubit, chinezul Mr. Pink, o tratează ca pe o regină şi chiar i-a dat acţiuni din afacerile lui.

Asta înseamnă că Moni nu şomează în SUA, ci merge la serviciu, dar nu vă închipuiţi că oricum. Tânăra din Bacău conduce o limuzină Rolls Royce Wraith, în valoare de 300.000 de dolari, primită cadou de la logodnicul ei asiatic, iar la muncă are parte tot de lux. Moni s-a instalat în biroul iubitului, situat într-o clădire de pe Rodeo Drive, celebrul bulevard din Beverly Hills.

Întrebată recent, într-un interviu pentru revista “OK!”, dacă are vreo funcţie în compania iubitului, Moni a declarat: “Da, şi mi-a spus şi că-mi va da acţiuni din iGoLive, aplicaţia de livestreaming dezvoltată de el”.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
simona gherghe, cununia civila, facebook 2 jpg
colaj casa (25) jpg
ramona olaru instagram jpg
Andreea Marin, foto Instagram jpg
banner Daniel Iordachioaie png
banner smiley jpg
Mirela Vaida, foto Instagram jpg
Banner Silviu Biris
image
image