Gabriela Cristea: «Mi-am permis extravaganţa de a mânca tort»

Ultima actualizare:

    Gabriela Cristea
Gabriela Cristea

Cu ocazia Sfinţilor Arhangheli Mihail şi Gavriil, Gabriela Cristea şi-a permis extravaganţa de a mânca.

Vedeta Kanal D ţine o cură de slăbire, însă cu ocazia zilei de nume şi-a permis o mică excepţie - o felie de tort.

«A fost o zi obişnuită. Singura extravaganţă pe care mi-am permis-o a fost o felie din tortul pe care l-am primit de la colegii mei. Acum sunt la sală şi îmi respect programul de două ore pe zi. Diseară voi cina alături de soţul meu, Marcel», a declarat Gabriela pentru ziarulring.ro.

Citeşte şi:

Gabriela Cristea vrea să facă un videoclip muzical

Gabi Cristea arată ca la 20 de ani! Uite cum s-a tuns!

Ea a mai recunoscut că nu a primt cadouri, pentru că nu-i place, în schimb, i s-au oferit multe flori.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image