De ce s-a ținut Trăistariu la cutremur? De «biluțe»!

Ultima actualizare:
Mihai Trăistariu s-a pozat, din nou, ținându-se de „bărbăție”
Mihai Trăistariu s-a pozat, din nou, ținându-se de „bărbăție”

Cum vede că nu mai este băgat în seamă, cum mai scoate de la naftalină o imagine în chiloți. Fanii s-au obișnuit deja cu „peisajul”, însă, de această dată, nu numai imaginea publicată de Mihai Trăistariu i-a contrariat.

Solistul s-a legat, de data aceasta, de un eveniment de actualitate. Pentru că este propriul lui PR, își tratează profilul de Facebook cu mult umor și nu se abține niciodată de la glume tendențioase.


    Mihai Trăistariu s-a pozat, din nou, ținându-se de „bărbăție”foto: Arhiva Personală
Mihai Trăistariu s-a pozat, din nou, ținându-se de „bărbăție”foto: Arhiva Personală

„Când vine cutremurul... am de ce mă ține”, a scris Trăistariu, în dreptul imaginii în care apare cu mâna ținându-se de organele genitale.

Unii fani s-au prăpădit de râs, însă alții l-au criticat intens pentru acest gest. „Cel mai mare papagal!”, „Doamneee... tu chiar suferi de lipsă de atenție... ai putea să faci ceva în scop caritabil dacă tot vrei să te afirmi cumva” și „Ferească Dumnezeu, mă, u ești bolnav la cap, mă?” au fost numai câteva dintre comentariile răutăcioase ale utilizatorilor.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner irinel columbeanu png
BeFunky collage   2026 05 03T102507 498 jpg
BeFunky collage   2026 05 02T171024 422 jpg
David Beckham si Victoria Beckham sunt intr o forma fizica de exceptie, sursa Instagram jpg
ilinca vandici
dragos bucur 5 jpg
Ilie Nastase și Ioana, cinci ani de căsnicie
banner titi aur jpg
image
image