Andreea Mantea, în lacrimi, în direct! Plânge după Ştefan Stan

Ultima actualizare:

"A fost o după-amiază incredibilă. Andreea Mantea a aflat în timpul şedinţei de sumar că s-a despărţit de Ştefan Stan. Te simţi bine, Andreea?", a întrebat-o Mădălin Ionescu pe colega lui.

Andreea a vrut să răspundă ceva, însă a izbucnit în lacrimi şi s-a întors cu spatele la camerele de luat vederi.

Citiţi aici ce i-a transmis Ştefan Stan fostei sale iubite, Andreea Mantea, în Click!: 

EXCLUSIV Ştefan Stan: «E greu să ai o relaţie de lungă durată în zilele acestea»

Andreea Mantea s-a dezlănţuit miercuri seară, la TV, la adresa lui Ştefan Stan:

"Am primit ameninţări de la fanele lui Ştefan Stan, să nu mai zic nimic despre el. Poate mă apuc şi eu să vorbesc despre ce s-a întâmplat la spital, când m-a lăsat acolo. Am aflat din presa scrisă că ne-am despărţit".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zona Moeciu Foto Lucian Ignat jpg
cai maltratati la un targ din satu mare foto kola kariola png
Canicula caldura vara FOTO Shutterstock jpg
porumb istock jpg
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
piscina istock jpg
P 20 Sfintii Petru si Pavel WC jpg
WhatsApp Image 2026 06 28 at 13 39 33 jpeg
image
image