Vladimir Drăghia a sărit dintr-o maşină decapotabilă în centrul Capitalei! - FOTO

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Fostul Burlac se bucură de libertate şi face tot ce-i trece prin minte. Vladimir Drăghia se distrează alături de prieteni şi se pare că e foarte fericit.

Vladimir Drăghia a postat pe pagina de FAcebook câteva fotografii în care apare zâmbind cu gura până la urechi. Nebunaticul actor a vrut să-şi impresioneze prietenii şi a sărit din maşina în care era.

Fostul Burlac se distrează de mama focului, iar excluderea lui din show-ul de la Antena 1 nu l-a afectat prea mult.

simeon stalpnicul png

Mai citeşte:

simeon stalpnicul png

Vladimir Drăghia: «Am doar aventuri»

Mihaela Drafta, pictor pentru Vladimir Drăghia - FOTO

Dat afară de la "Burlacul", Vladimir Drăghia e în culmea fericirii



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
girl is sitting car way school jpg
alunite jpg
image png
image png
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
image
image