Valentina Pelinel: «Sunt prea posesivă pentru un menage a trois»

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google
simeon stalpnicul png

Valentina Pelinel, soţia deputatului PDL Cristian Boureanu, a dezvăluit că este o persoană ce nu-şi poate împărţi bărbatul din pat cu altcineva excluzând din start posibilitatea unui menage a troix.

Valentina Pelinel a acordat un interviu publicat pe site-ul farabarbati.ro în care discută deschid despre relaţiile dintre bărbaţi şi femei precum şi despre sexualitea sa.

"Menage a trois? Nu cred că sunt stilul, pentru că sunt posesivă. Nu îmi imaginez să îmi împart partenerul cu altcineva, pentru că e al meu şi numai al meu. Cât despre 2 bărbaţi în acelaşi timp - niciodată. E aşa frumos să faci dragoste, şi asta se face cu un bărbat nu cu doi deodată; cu doi deja faci sex....", explică Valentina Pelinel.

simeon stalpnicul png

Cât despre aventuri erotice sau fantezii sexuale, soţia lui Cristian Boureanu este la fel de categorică.

"Nu îmi vine doar una în cap, dar e cert că cele mai frumoase experienţe de orice tip le-am trăit alături de soţul meu.

Nu am fantezii sexuale; dacă îmi doresc ceva, ştiu că am alături omul care îmi oferă totul, mai devreme sau mai târziu", conchide Pelinel.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
tocator shutter1 jpeg
frauda, foto shutterstock jpg
ulei istock jpg
pompieri smurd jpg
burgas bulagaria pexels jpg
prosoape getty1 jpeg
România  Foto Freepik com jpg
eurovision foto captură TVR 1 jpg
image
image