Pepe: «Băiatul meu mi-a făcut cu mâna!»

Ultima actualizare:

    Pepe este fericit că va fi tată de băiat
Pepe este fericit că va fi tată de băiat

Artistul e în culmea fericirii. Pepe va avea un băiat şi spune că a stabilit deja primul contact cu acesta.

„Mi-a făcut cu mâna. Jur pe ce am mai scump!", a dezvăluit solistul la emisiunea „Incredibil!". „Am CD-ul acasă! Stătea liniştit şi dintr-o dată mi-a făcut semn", i-a povestit el Oanei Roman. „Mă înţeleg bine cu el. Apare la televizor destul de des, e celebru", a glumit artistul, care se gândeşte la viitorul fiului său încă de pe acum.

„Cine vrea să îl filmeze la naştere «să marce banul». Să câştige băiatul de tânăr!", a declarat Pepe. Cântăreţul se gândeşte de asemenea să planifice cununia cu Raluca Pastramă, mama viitorului său copil.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
sanziene unsplash jpeg
6147366 france 2659002 1920 jpg
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
cocaina gasita in ghiozdan jpg
image png
copii gasiti morti jpg
image png
image
image