Irinel Columbeanu:«De ziua mea am băut ceai cu prietenii şi ne-am bătut cu cireşe»

Ultima actualizare:

    Irinel Columbeanu
Irinel Columbeanu

Irinel Columbeanu s-a distrat copios de ziua sa. Prima petrecere din copilăria fostul soţ al Monicăi Gabor s-a lăsat cu distrugeri în apartamentul în care locuia cu părinţii săi.

Irinel Columbeanu a povestit în exclusivitate în emisiunea "Distracţia pe vremea mea", difuzată la Antena 2, sâmbătă, de la ora 19:05, cum a decurs prima petrecere din viaţa sa: "Fiindcă era ziua mea, părinţii mi-au dat voie să fac un ceai acasă, într-un bloc, unde locuiam pe vremea aceea. Şi a fost prima şi ultima dată când am organizat o petrecere, pentru că ne-am luat la bătaie cu cireşe, era şi sezonul, luna mai. Cireşele acelea s-au zdrobit de pereţi şi în felul asta am realizat o decoraţiune, care, din păcate, n-a rezistat mult timp."

Omul de afaceri a mai dezvăluit cum a fost cât pe ce să incendieze cabana Diham, dar şi de ce a traversat ilegal graniţa în Spania, alături de două surori chelneriţe. Nu rataţi o ediţie specială, cu dans, poveşti amuzante şi dezvaluiri în premiera, doar la Antena 2.

Citeşte şi: Irinel Columbeanu: «Nu-mi pot face program de Paşte din cauza Monicăi»



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Social Media  Sursa Freepik com jpg
628393891 1423912089196899 174257187340377826 n jpg
valo taxi zburator vertical aerospace jpg
tanar obosit 53115435 xxl jpeg
misssuss cemetery 2724275 1280 jpg
image png
Felicia Soare webp jpg
image png
image
actualitate.net
image
actualitate.net