Delia Antal, despre Mr. Pink: «Iubitul Monicăi Gabor este un om genial»

Ultima actualizare:

Prima întrebare a lui Cristi Brancu a fost dacă Monica Gabor are banii ei sau este întreţinută de iubitul ei. "Bineînţeles că are banii ei", a răspuns Delia Antal.

"Ea nu este o risipitoare, probabil că şi-a strâns banii şi s-a descurcat", a adăugat, referindu-se la banii câştigaţi când încă apărea în emisiunile din România.

Delia Antal a ţinut să o laude pe Monica Gabor, dar şi pe Lhamo, iubitul ei chinez. Actiţa consideră că Mr. Pink, aşa cum a fost poreclit de presa mondenă, este un bărbat deosebit:  "Este un om genial. Eu le doresc tuturor femeilor din lume să aibă norocul să cunoască un asemenea om. Este important să fii deştept, dar eu mă uit prin prisma sufletului omului."

Potrivit Deliei Antal, fosta soţie a lui Irinel Columbeanu a plecat din România din cauza presiunilor.

"Monica este o persoană foarte bună, foarte modestă, în ciuda aparenţelor", a spus Delia Antal în carul emisiunii Agentul VIP.

Citeşte şi: Irinel Columbeanu, despre Monica: «Relaţiile dintre noi respectă toate hotărârile judecătoreşti»



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
alex madred war 6842531 jpg
drona marina jpg
explozie drona jpg
ileana matus cristian pomohaci colaj facebook jpg
ciocan judecator pixabay jpg
explozie portul constanta captura video jpg
image png
litoral romania   foto ovidu oprea jpeg
image
image