Bianca a fugit de acasă, când a venit Cristea!

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Adrian Cristea a profitat de primul prilej în care a putut să plece din cantonament, de la Universitatea Cluj, pentru a o revedea pe Bianca.

Fotbalistul, cazat împreună cu ceilalţi jucători la un hotel din Capitală, a venit într-un suflet la apartamentul lui din Cartierul Titan, unde încă locuieşte Bianca, fosta lui iubită.

Pentru a nu-i face vedetei o surpriză neplăcută, Cristea şi-a anunţat vizita, însă Bianca a considerat că revederea i-ar adânci rănile fotbalistului, pe care nu l-a mai văzut de zece zile.

Trist. Aşa arăta Adrian Cristea când a văzut că Bianca nu l-a aşteptat (Foto: kanal D)

Astfel, asistenta lui Dan Capatos a fugit de acasă timp de două ore pentru a fi sigură că nu va da nas în nas cu Adrian.

El a fost surprins de fotografii emisiunii D-Paparazzi (Kanal D), ieşind trist din blocul în care a trăit cea mai frumoasă poveste de dragoste.

Nici n-a apucat bine Cristea să plece, că Bianca şi-a şi făcut apariţia, de parcă l-ar fi pândit. Aceste faze vor fi difuzate duminică, la Kanal D, de la ora 19.45.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
soferita autospeciala captura video jpg
Misiunea artemis 2 jpg
Gradinarit Foto Freepik jpg
hung772000 children 1449677 jpg
cutremur afganistan jpg
metrou teheran X jpg
Suplimente medicale pentru varstnici Foto Freepik com jpg
Turcia, foto Shutterstock jpg
image
image