Bahmu: «De zgârcit ce e, Prigoană îşi face concediul în spital!»

Ultima actualizare:

    Adriana Bahmuţeanu
Adriana Bahmuţeanu

Silviu Prigoană este în continuare internat la Floreasca, după ce a suferit o intervenţie pe cord. Cu toate astea, omul de afaceri este optimist, mai ales că se bucură de tot sprijinul din partea familiei.

Citeşte şi:

Adriana Bahmuţeanu: „Lui Prigoană i s-a făcut rău de la căldură”

Silviu Prigoană, internat de urgenţă din cauza inimii!

Adriana Bahmuţeanu face naveta casă-spital de câteva ori pe zi, pentru a-şi vizita soţul aflat încă în convalescenţă.

"E bine, a început să mănânce, e optimist şi să sperăm că totul este OK. Eu îi propun ce smâncare să îi aduc şi el zice, da sau nu. Azi a mâncat  pilaf şi o supă, iar diseară îi fac o friptură de pui", a declarat Adriana Bahmuţeanu pentru Pro TV.

Din păcate, planurile de vacanţă ale cuplului Prigoană Bahmuţeanu au fost date peste cap de intervenţia de urgenţă pe care a suferit-o deputatul.

"De zgârcit ce e îşi face concediul aici, să nu mai dea banii", râde Bahmuţeanca.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Poluarea din Marea Mediterană, o problemă extrem de gravă. FOTO WWF
stapler compass rulers calculator boards jpg
bilet de adio mihaela italia jpg
masina politie jpg
fructe legume spalat istock jpg
delfini tenerife pixabay jpg
elevi liceu jpg
messi sotie instagram jpg
image
image