Anna Lesko: «Mănânc orice, dar nu exagerez»

Ultima actualizare:

"Mănânc orice, dar nu exagerez. Încerc să nu mai mănânc nimic dupa ora 20, dar dacă se întâmplă, iau o salată, pește. Nu mai consum de mult timp zahăr, folosesc un fel de sirop, de agave, și este foarte bun", a declarat Anna Lesko pentru site-ul a1.ro.

Vedeta nu este doar o cântăreață sexy , ci și o gospodină desăvârșită. Ea a dezvăluit de curând că îi face plăcere să gătească.

"Gătesc gustos. De multe ori fac pește la cuptor, îmi place mult somonul. Folosesc soia și multe mirodenii și iese spectaculos", a spus artista.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
delta dunarii jpg
Piața Sfatului din Brașov (© Pixabay)
saracie freepik jpg
image png
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
image
image