Anna Lesko: «Mănânc orice, dar nu exagerez»

Ultima actualizare:

"Mănânc orice, dar nu exagerez. Încerc să nu mai mănânc nimic dupa ora 20, dar dacă se întâmplă, iau o salată, pește. Nu mai consum de mult timp zahăr, folosesc un fel de sirop, de agave, și este foarte bun", a declarat Anna Lesko pentru site-ul a1.ro.

Vedeta nu este doar o cântăreață sexy , ci și o gospodină desăvârșită. Ea a dezvăluit de curând că îi face plăcere să gătească.

"Gătesc gustos. De multe ori fac pește la cuptor, îmi place mult somonul. Folosesc soia și multe mirodenii și iese spectaculos", a spus artista.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image png
image
image