Călătorie de coşmar pentru Andreea Raicu, în Suedia

Ultima actualizare:

    Andreea e în acest moment la Stockholm, fără telefon mobil şi fără bagaje
Andreea e în acest moment la Stockholm, fără telefon mobil şi fără bagaje

O vacanţă ce se anunţa frumoasă s-a transformat, pentru Andreea Raicu, într-una cu ghinion. Vedeta este în Suedia, de duminică. Nu are nici bagaje, nici telefon mobil.

Vedeta Prima TV a plecat duminică la Stockholm, la un eveniment de modă. Necazul a început încă din aeroport, când Andreea a constatat că şi-a uitat telefonul mobil în avion. De parcă asta nu era suficient, a rămas şi fără bagaje, care i-au fost rătăcite de operatorul de zbor. Cât va mai sta la evenimentul la care a fost invitată Andreea va trebui să se descurce cum poate - îşi va cumpăra strictul necesar şi va împrumuta telefoanele amicilor de acolo.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
sanziene unsplash jpeg
6147366 france 2659002 1920 jpg
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
cocaina gasita in ghiozdan jpg
image png
copii gasiti morti jpg
image png
image
image