Andreea Bănică: «Eu şi Laurenţiu Duţa suntem doar prieteni» VIDEO

Ultima actualizare:

    Andreea Bănică şi Laurenţiu Duţă
Andreea Bănică şi Laurenţiu Duţă

Andreea Bănică şi Laurenţie Duţă sunt ultimii artişti români care au cântat în duet. Piesa este un real succes şi se numeşte "Shining Heart". Chiar dacă melodia este una de dragoste, cântăreaţa spune că între ei nu a fost niciodată mai mult decât o relaţie de prietenie.

"Laurenţiu este compozitorul meu preferat şi nici nu se pune problema de acest lucru. Avem o relaţie strict profesională şi nimic mai mult. Am folosit în videoclip doi actori care timp de mai multe ore s-au sărutat încontiuu, iar cadrele au ieşit aşa cum trebuie.  Mesajul cred că a fost transmis cum trebuie, piesa este un adevărat succes", a spus artista la Acces Direct.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Michael Jackson 01 foto GettyImages 88688373 jpg
Drapel Romania MAPN FOTO MAPN jpg
vama bulgaria profimedia jpg
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
Pensionari făcând calcule FOTO: Shutterstock
canicula bucuresti jpg
image
image