Cel mai mare regret al Andreei Bălan: «Mă uit cu tristeţe la ea...»

Ultima actualizare:
Andreea pe reţeaua de socializare.
Andreea pe reţeaua de socializare.

Andreea Balan a postat pe Facebook o fotografie în care ţine în mână o păpuşă Barbie. Totodată, vedeta a făcut şi o destăinuire fanilor.

Cântăreaţa a devenit nostalgică pe Facebook, unde a postat o fotografie în care ţine în mână o păpuţă Barbie. A vorbit despre copilărie şi despre faptul că nu a putut avea când era mica o asemenea păpuşă datorită faptului că era mult prea scumpă.

"Nu am avut niciodată o păpuşă Barbie ... Când eram mică, era prea scumpă ca s-o am, iar acum e atât de accesibilă încât îmi pot cumpăra câte doresc. Dar timpul a trecut şi copilăria nu mai e... nu am ce să fac azi cu o păpuşă Barbie. Dar, of, cât m-aş fi bucurat atunci s-o am... Mă uit cu tristeţe la ea...", a scris Andreea pe reţeaua de socializare.


    Andreea pe reţeaua de socializare.
Andreea pe reţeaua de socializare.


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pisica mancare adobestock jpg
bancomat pexels jpg
Design fără titlu (5) png
jc gellidon 1g3qVp7ynX4 unsplash jpg
Snagov   Lac   Rezervația + Aria Naturală Protejată + Delta Snagovului 1 jpg
licitatie masini de lux anabi jpg
image png
image png
image
image