Christina Aguilera bătută şi dată afară din casa ei

Ultima actualizare:

Citeşte şi:

Christina Aguilera dă detalii despre divorţ!

Christina Aguilera, bătută de soţ?

Ce bună-i Christina Aguilera. Ce părere aveţi? FOTO

"Am pătimit prea mult. Prea multe lacrimi, prea multă tristeţe", a spus cântăreaţa la intrarea în hotelul SLS, din acelaşi oraş. Vedeta de 29 de ani nu a mai suportat certurile zilnice.

"Jordan i-a zis că o să-i facă viaţa un iad dacă nu dispare de lângă el. Şi, chiar dacă locuinţa este proprietatea ei, Christina a plecat", a spus un martor.

Internarea Christinei Aguilera, cu o rană sângerândă sub buză, chiar în ziua de 12 octombrie, când a anunţat cu surle şi trâmbiţe că divorţează de Jordan Bratman a făcut multe valuri în presa din întreaga lume.

Surse apropiate au dezvăluit că cei doi soţi s-au încăierat, în urma unei crize de gelozie a bărbatului. Bratman ar fi bătut-o măr pe Aguilera, după care a plecat de acasă. Căsnicia celor doi a durat cinci ani, iar acum doi ani s-a născut Max, copilul cuplului.

Vezi şi:

Aguilera îşi făcea de cap cu femei în timp ce era căsătorită

Christina Aguilera s-a despărţit de soţul ei



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
Nicușor Dan a semnat demisia... www.stirilekanald.ro
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
oana radu instagram jpg
laura cosoi facebook jpg
dorian popa andreea nunta jpg
Valentin Sanfira gătește tradițional dar  își surprinde soția și cu alte preparate delicioase
Adrian Mutu (Sportpictures) jpg
Banner Andreea Popescu
Viorica de la Clejani, Fulgy, foto arhiva jpg
olga barcari instagram jpg
image
image