Ce de bani câştigă puştiul din "Two and a Half Men"!

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Tânărul Angus T. Jones în vârstă de 16 ani, pe care l-am văzut crescând în serialul „Two and a Half Men”, a semnat un contract conform căruia va primi nu mai puţin de 300.000 de dolari pentru un singur episod!

Asta îl transformă pe Jones în cel mai bine plătit „puşti” de la Hollywood, pentru următoarele două sezoane în contul său urmând a intra cel puţin 7,8 milioane de dolari, pe lângă 500.000 de dolari, bonus, potrivit TMZ.

simeon stalpnicul png

Şi dacă vă surprinde cât de mult câştigă Jones, ei bine, aflaţi că Charlie Sheen va fi recompensat cu 98 de milioane de dolari pentru următoarele două sezoane.

 Conform ultimului contract, puştiul din “Two and a Half Men” era plătit cu 250.000 de dolari pe episod.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Gabriela Cristea, foto Instagram jpg
banner dan negru maruta png
carmina liviu varciu instagram jpg
Giulia Anghelescu are mari emotii pentru examenele fiicei sale
Design fără titlu (6) png
Unde își duce Dorian Popa soția la începutul lunii august și de ce și-a amânat luna de miere
StorySaver net lidiabuble Video 1782303682682 mp4 thumbnail png
image png
image
image