Sinead O'Connor, internată din cauza despresiei

Ultima actualizare:

Artista irlandeză a postat un mesaj pe contul său de Twitter în care își anunță fanii despre perioada grea prin care trece.

"Voi sta retrasă pentru câteva săptămâni, dar mă voi întoarce. Nu vă îngrijoraţi. Merg la spital, voi fi tratată contra depresiei. Nu mă simt bine deloc. Însă ei mă vor pune repede pe picioare. Voi fi vindecată peste câteva săptămâni. A fost o decizie bună să sun la spital. Medicii de aici sunt fantastici, au o echipă foarte bună. Nimeni nu trebuie să se îngrijoreze. Ar trebui să vă faceţi griji doar dacă o persoană deprimată nu merge la spital. Totul va fi bine, în scurt timp", a scris Sinead O'Connor.

Citește și: Sinead O'Connor se joacă de-a măritişul. Şi-a anunţat din nou divorţul



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
Valentina Pelinel Cristi Borcea 01 Instagram Valentina Pelinel jpg
banner andra jpg
Catalin Botezatu, foto Instagram jpg
Tzanca Uraganu bani falsi captura Tiktok jpg
liliac indian getty1 jpeg
banner Cornelia si Lupu Rednic png
image
image