E oficial! Beyonce a devenit mămica unei fetițe

Ultima actualizare:

    Beyoncé s-a internat de urgenţă într-un spital din New York (Foto: Guliver/splashnews)
Beyoncé s-a internat de urgenţă într-un spital din New York (Foto: Guliver/splashnews)

Beyonce a devenit mămica unei fetițe pe nume Ivy Blue Carter. Cântăreața a născut, aseară, prin cezariană la spitalul Lenox Hill din New York. Soțul artistei, Jay-Z, pe numele său real Shawn Carter, s-a aflat în permanență lângă fericita mămică, scrie site-ul TMZ.

Pentru a avea parte de discreţie, cântăreaţa s-ar fi înregistrat la spital sub numele Ingrid Jackson şi ar fi închiriat un întreg etaj al clinicii, pentru care ar fi plătit suma de 1,3 milioane de dolari.

Rețelele de socializare au explodat la aflarea veștii. Rihanna a ținut să anunțe pe Twitter: "Bun venit pe lume prințesei Carter! Cu dragoste, mătușica Rih!".

Și Russell Simmons a felicitat proaspeții părinți prin intermediul contului său de Twitter. Acesta este primul copil al cuplului Beyonce și Jay-Z.

Citește și: Beyonce, «deformată» de sarcină



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
Valentina Pelinel Cristi Borcea 01 Instagram Valentina Pelinel jpg
banner andra jpg
Catalin Botezatu, foto Instagram jpg
Tzanca Uraganu bani falsi captura Tiktok jpg
liliac indian getty1 jpeg
banner Cornelia si Lupu Rednic png
image
image