Mesaj emoţionant din biserică! Gigi Becali cinstit în absenţă, de Sf. Gheorghe

Ultima actualizare:

La biserică au fost miercuri atât mama cât şi soţia lui Gigi Becali, transmite rtv.net.

În predica ţinută miercuri enoriaşilor, cu ocazia zilei Sfântului Mare Mucenic Gheorghe, preotul bisericii din Pipera s-a referit şi la patronul Stelei, aflat în spatele gratiilor.

“Să aveţi parte de bucurii sub binecuvântarea Sf. Gheorghe şi cei care nu sunt aici cu noi şi poartă numele Sf. Gheorghe îi avem în gânduri şi ne rugăm pentru toţi şi cei care sunt departe, în alte locuri, îi aşteptăm acasă cu multă dragoste”, a spus preotul bisericii din Pipera, potrivit sursei citate mai sus.

La ieşirea de la biserică, Alexandrina Becali, mama latifundiarului din Pipera a împărţit bomboane, cu ocazia zilei onomastice a fiului ei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dentist pexels jpg
calarasi bloc ANL la Oltenita FOTO faceb/PM Oltenita
Accident avion Air Canada pe aeroportul LaGuardia din New York FOTO Profimedia
avertizare ro alert in nordul judetului tulcea exista riscul caderii unor obiecte din spatiul aerian 1049136 webp
nibiru statiune de distractii 2026 jpg
foto1 buna vestire jpg
image png
images jpg
image
image