O fetiță şi-a anunţat iubitul că se despart în cel mai simpatic mod

Ultima actualizare:

    Biletul a fost descoperit de mama băiatuluiFoto: Reddit
Biletul a fost descoperit de mama băiatuluiFoto: Reddit

Relația dintre o fată de clasa a patra și un băiat ar fi rămas necunoscută dacă mama acestuia nu ar fi găsit în ghiozdanul lui un mesaj simpatic și în același timp surprinzător de matur.

Fata l-a anunțat pe băiat că se despart deoarece el ar fi ignorat-o din momentul în care au stabilit să devină un cuplu. Nu se știe cum a primit el vestea, cert e că scrisoarea a ajuns la destinație, ba mai mult, a fost publicată și pe Internet.

Textul integral al scrisorii: ”George, să știi că mă despart de tine. Nu ai mai vorbit cu mine de când m-ai întrebat dacă vreau să fim prieteni. Au trecut 6 săptămâni. Nici nu mai vreau să ne căsătorim. Îți iei altă soție. M”.

Aceasta este scrisoarea trimisă de fata de clasa a patra fostului iubit
Aceasta este scrisoarea trimisă de fata de clasa a patra fostului iubit


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Transfăgărășan văzut din dronă FOTO Shutterstock
728162500 4486131701708365 2186968559955679108 n jpg
loto istock jpg
politie olanda 20473000 jpg
centura adobestock jpg
Design fără titlu (6) png
hartie igienica jpg
copac plantat gradina curte pom istock jpg
image
image