Problemele nu se mai termină pentru Nati Meir: Internat de urgenţă la spital fiind diagnosticat cu cancer!

Ultima actualizare:

Conform stl.ro, fostul deputat PRM  a fost diagnosticat cu cancer. Acestă veste şoc vine după ce, la începutul acestui an, israelianul a suferit un atac cerebral în timp ce se afla în detenţie la Penitenciarul Galaţi.

Pe 2 martie 2010, Meir a primit o pedeapsă de 4 închisoare cu executare, pentru înşelăciune în dosarul în care a fost trimis în judecată în 2006. De asemenea, Tribunalul a decis ca Meir să fie obligat să returneze către 71 de persoane pe care le-ar fi înşelat aproximativ 44.000 de lei, 40.000 de dolari şi 5.400 de euro.

La începutul lunii octombrie 2010, fostul parlamentar a încercat să se spânzure în toaleta din celula penitenciarului Galaţi, unde este închis. Meir a folosit baretele de la o sacoşă de cumpărături pe care le-a agăţat de o bară din grupul sanitar. Aceasta a cedat, iar colegii de cameră au auzit zgomotul şi au venit să-l ajute.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
razvan lucescu biserica basilica jpg
publicdomainpictures bath 20480 jpg
Ozempic jpg
caracatita jpg
Harvard foto shutterstock jpg
Emmanuel Macron FOTO Profimedia
image png
Muzeul Luvru din Paris (foto: Pixabay)
image
image