Benone Sinulescu foloseşte cenuşă la spălarea vaselor

Ultima actualizare:

De fiecare dată când merge la căsa pe care o are la ţară, Benone Sinulescu nu ratează ocazia de a spăla vasele cu "detergentul ţăranului", cum i se mai zice.

"În special cele de teflon se curăţă excelent. Dacă vasele sunt greu de curăţat, se pun la fiert cu apă şi cenuşă. Nu vă veţi chinui să curăţaţi pentru că se duce tot. Este ecologic", susţine nea Beny.

Dă-ne un sfat util şi te premiem!

Eşti expert în curăţenie? Cunoşti toate trucurile din lume pentru ca locuinţa ta să fie "lună"? La capitolul bucătărie nu te întrece nimeni?

Ştii cele mai bune leacuri cosmetice? Spune-ni-le şi nouă şi te premiem! Click! te provoacă să dezvălui cele mai tari "trucuri" utile pe care le cunoşti. Scrie-ne despre toate acestea pe adresa redacţiei, Ziarul Click!, Şoseaua Fabrica de Glucoză nr. 21, sector 2, Bucureşti, cu menţiunea pe plic "Pentru Rubrica Sfaturi Utile" sau trimite-ne un email la adresa sfaturiutile@click.ro.

Cel mai bun sfat al lunii va fi premiat cu un abonament pe 3 luni la ziarul Click!



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
masina cheie motor istock jpg
Skip Boyce, foto Instagram jpg
images jpg
Pizza, foto Shutterstock jpg
monezi jpeg
hoti de buzunare, foto Shutterstock jpg
Dr  Virgiliu Stroescu, foto Instagram  jpg
aD00NDAmaGFzaD0yMDg2MmIxNGQ3MTFmYjcxOWMxNDBiMzUzNTJlNWE0Zg== thumb jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net