Fiul lui Bercea Mondial a băgat o femeie în spital

Fiul lui Bercea Mondial a băgat o femeie în spital

Ultima actualizare:

Din primele date se pare că scandalul între familia lui Bercea Mondial şi sora lui, Lucreţia, a pornit de la o casă pe care au vrut să o cumpere amândoi. Conflicul a luat amploare aseară atunci când copiii lui Bercea au pătruns în casa mătuşii lor având asupra lor o sabie, au distrus geamurile şi uşile locuinţei, şi au lovit-o cu pumnii şi picioarele pe femeia de 40 ani, informează Adevărul de Seară Slatina.

A început apoi o urmărire ca în filme pe străzile oraşului Drăgăneşti-Olt, în urma căreia o altă femeie a fost rănită şi a ajuns la spital.

„Poliţiştii au intervenit pentru aplanarea stării conflictuale, fiind întocmite acte premergătoare sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de violare de domiciliu, lovire, distrugere şi port ilegal de armă albă", a spus Roxana Filip, inspector principal de poliţie.

Scandalul între neamuri a continuat şi astăzi. Poliţiştii fac cercetări la faţa locului.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
evaluare nationala 2026 slatina   foto alina mitran (1) jpg
image png
Lacul Albastru  Foto Primăria Baia Sprie jpg
sorin blejnar nu poate parasi tara curtea de apel a respins recursul fostului sef al anaf 158635 jpeg
Chalkida  jpg
image png
image png
gazpacho jpg
image
image