La finalul victoriei cu 6-2, 6-2 obţinute în faţa canadiencei Eugenie Bouchard în turul secund de la Australian
Ana Bogdan face un turneu de neuitat la Australian Open. Ea s-a calificat pentru prima dată în carieră în turul al
Fotbalul este de obicei cel mai pariat sport, dar în timpul unor competiţii de anvergură, în care sunt implicaţi
Irina Begu nu a mai putut continua minunile din primul tur de la Australian Open, Ea a fost eliminată în turul
Am avut o zi tare bună la Australian Open. Toate cele trei românce intrate în cursă azi au trecut în turul secund
Accidentată destul de rău la glezna stângă în timpul meciului cu australianca Destanee Aiava, câştogat cu 7-6, 6-2
Simona Halep a avut ieri ultima zi de pregătire înaintea startului turneului de la Australian Open, primul turneu
Dacă Irina Begu ne-a oferit motive de mare bucurie azi, în prima zi a Australian Open, nu acelaşi lucru se poate
Simona Halep va începe marţi Australian Open, fiind mai pregătită ca oricând să dea lovitura
Simona Halep, principala favorită a turneului de la Australian Open, are parte de câteva zile pline. Ea s-a pozat
În noaptea de duminică spre luni începe Australian Open, iar Simona Halep e principala favorită în competiţia
Românca Mihaela Buzărnescu a fost extrem de aproape de a câștiga prima sa finală jucată la un turneu WTA.
Simona Halep s-a calificat fără mari emoţii în turul al treilea la Australian Open.
Simona Halep a trecut prin mari emoţii în ultimele 24 de ore. Ea a fost consultată de
Simona Halep a debutat cu dreptul la Australian Open. Din păcate, s-a accidentat la
Irina Begu a avut un început de turneu extraordinar la Australian Open. Ea s-a calificat
Prima zi a Australian Open este una plină pentru jucătorii români prezenţi la Melbourne.
Locul 57 în clasamentul mondial, Mihaela Buzărnescu a pierdut în trei seturi, scor 1-6, 6
Jucătoarea Simona Halep, liderul WTA, a precizat, într-o postare pe Facebook, că