Tot în Cizmă, Monica Columbeanu făcea reclamă unei linii de genţi şi curele, semnată Diana Cordeanu.
Mai mult, în Anglia, Moni devenise imaginea celebrei firme de lenjerie intimă Bordelle, care comercializează sutiene şi bikini de lux pentru Lady Gaga, Madonna, Shakira sau Beyoncé. Sună bine, nu?
Din păcate pentru soţia lui Irinel Columbeanu, toate aceste contracte bănoase sunt de domeniul trecutului, pentru că nimeni n-a mai contactat-o să le reînnoiască.
„E adevărat, acele contracte din străinătate nu mai sunt de actualitate", a confirmat Moni pentru Click!
Şi de parcă aceste impasuri n-ar fi fost de ajuns, Moni a mai aflat din Click! că va fi înlocuită la prezentările de modă din Italia tocmai de Bianca Drăguşanu.
Mai citeşte:
Bianca Drăguşanu i-a luat faţa lui Moni în Italia
Moni Columbeanu, scoasă de Neghină de pe podium!
Mama lui Moni croieşte rochii pentru nepoată
Moni, vrei să-i închizi gura lui Iri cu un copil?




* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.
Trimite Anuleaza