m.click.ro

top sombra

Cel care a lovit-o pe Esca nu a mai dat niciun semn

Andreea Esca va lipsi o perioadă de la pupitrul ştirilor

Andreea Esca va lipsi o perioadă de la pupitrul ştirilor

Prezentatoarea spune că bărbatul care a lovit-o cu placa de snowboard nu a căutat-o deloc, sau cel puţin nu ştie ea.

Andreea Esca va scăpa de şuruburile din picior abia peste o jumătate de an, iar potrivit ultimei radiografii făcute, totul decurge normal. Vedeta se află încă la Viena şi urmează să revină în ţară cât mai curând. Ea a ales să meargă la clinica din Viena pentru un tratament mai eficient, cu o recuperare cât mai rapidă.

Citeşte şi:

EXCLUSIV Interviu Andreea Esca: «Noroc că băiatul cu placa nu mi-a lovit fetiţa»

Esca va avea şuruburi din titan în genunchi

Esca a plecat să se opereze în Austria

Doctorul Butum de la Braşov mi-a prezentat exact cele două soluţii pe care mi le arătase şi medicul chirurg de la Viena. Întregul tratament mi-a fost dat în spitalul din Braşov, iar la Bucureşti am decis împreună cu ai mei colegi că, pentru un tratament mai eficient, cu o recuperare cât mai rapidă, ar fi bine să aleg această variantă“, spune Andreea Esca.

Şi-a văzut şiruburile din tibie

Ştirista a fost văzută din nou de un chirurg care i-a arătat şi poza cu cele două şuruburi pe care le are în tibie. „Dacă totul merge bine, va putea să le scoată după o jumătate de an. Mi-a spus că de acum înainte cea mai importantă este perioada de recuperare, mai exact exerciţii pe care le voi face acasă cu un kinetoterapeut, care va fi coordonat de un medic de aici“.



Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     

    TOP STIRI

    404 Not Found

    Not Found

    The requested URL /box/mostGlobalClick was not found on this server.

    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

    widget anuntexpres.ro - 5 articole

    Trimite unui prieten!




    top down