m.click.ro

top sombra

Andreea Raicu, în căutarea noilor talente

Andreea Raicu

Andreea Raicu

Andreea Raicu va prezenta emisiunea “M-a făcut mama artist” la Prima TV, începând din primăvară.

Acum, Andreea Raicu a plecat împreună cu echipa emisiunii pentru a realiza preselecţiile în ţară.

"Ne interesează să descoperim tineri cu potenţial, tineri care îşi pot face din muzică un drum solid în viaţă. Iar pentru asta sunt esenţiale povestea lor de viaţă, caracterul şi educaţia lor", a declarat ea pentru tvmania.ro.

Numele emisiunii nu este ales la întâmplare, pentru că fiecare concurent va trebui să vină la preselecţii însoţit de mama sa.  După încheierea preselecţiilor, concurenţii selecţionaţi "vor veni într-un cantonament la Bucureşti împreună cu mamele lor. Aici este cheia emisiunii, pentru că este prima dată când într-un show muzical este implicat direct un membru al familiei. Concurentul şi mama trebuie să convingă telespectatorii că fac o echipă redutabilă".

În cadrul emisiunii "M-a făcut mama artist", Andreea Raicu va face echipă cu Dan Finţescu. "Rolul meu este să îi susţin pe concurenţi, să fiu aproape de ei şi să intemediez relaţia lor cu vedetele şi cu mamele. Dan are un rol mai… delicat. El se va ocupa în special de mame", a povestit Andreea, scrie tvmania.ro.



Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     

    TOP STIRI

    404 Not Found

    Not Found

    The requested URL /box/mostGlobalClick was not found on this server.

    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

    widget anuntexpres.ro - 5 articole

    Trimite unui prieten!




    top down