m.click.ro

top sombra

Marina Dina, certată că murdăreşte hainele la prezentări!

Marina Dina

Marina Dina

Admiratoare înfocată a pielii arămii, Marina Dina face exces de produse cosmetice, menite să-i asigure un bronz artificial care să stârnească invidii printre colegele de podium.

Numai că acest obicei al asistentei lui Mihai Morar îi enervează la culme pe creatorii de modă, nu de alta, dar aproape tot timpul le pătează hainele.

„E foarte dificil să lucrezi cu manechinele. Fiecare are fixurile ei. Marina nu face probleme, dar este des certată că se dă cu prea mult fond de ten şi cu prea mult autobronzant şi, astfel, lasă pete care uneori nici nu mai ies", a declarat specialistul în machiaj Adrian Pescariu, pentru Click!

În ciuda acestor inconveniente, Marina are prezentări de modă săptămânal, onorariul ei fiind unul accesibil, de 100 de euro.

Mai citeşte:

Bianca Drăguşanu suge acadeaua în direct - VIDEO

Marina Dina dă sute de euro pe cosmetice

Marina Dina: «Un psihopat a vrut să-mi fure şosetele»

Marina Dina, ce bine-ţi şade la braţul unui miliardar



Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 

    Trimite unui prieten!




    top down