Vrem să marcăm Ziua Internaţională a Copilului Bolnav de Cancer (15 februarie) cu şase ore de vis petrecute în compania prinţeselor, personajelor din desenele animate Disney şi a celor mai în vogă artişti ai momentului.
Show-ul va fi deschis la ora 14.00 de clownul Marcellino, magicienii te vor purta pe tărâmuri necunoscute, iar micuţii de la „Academia Copiilor" vor cânta pentru toţi prichindeii. De la ora 17.00 Lavinia va cânta şi se va fotografia cu toţi fanii, iar spre seară nu trebuie să lipseşti de la întâlnirea cu grupul „Ladies" şi cu frumoasa Ana-Maria Ferenţ.
Nu-ţi luăm bani pentru buna dispoziţie, nici pentru turtă dulce şi flori, ci te invităm să fii părtaş la acţiunea noastră cu donaţii. Vino şi tu să salvăm viaţa copiilor bolnavi!
Licitează aici (http://forum.myadevarul.ro/index.php/topic,117.0.html)
Vezi regulamentul Autograf VIP aici (http://www.click.ro/regulament_vip.html)
Click aici (http://www.click.ro/actualitate/din_tara/spot_umanitar-din_inima_pentru_copii-doneaza-numar_sms_3_886141379.html) şi vei vedea spotul umanitar realizat de Antoanela Lazarus şi difuzat gratuit de OTV, în timpul emisiunilor «Casa Verde» (duminică, ora 11.45) şi al matinalului «Zori de zi»
Implică-te în campania "Din inimă pentru copii"
ACUM puteţi dona 2 Euro pentru copiii bolnavi, prin trimiterea unui SMS la 890 în reţelele Vodafone, Orange şi Cosmote (nu se percepe TVA).
Servicii oferite gratuit de Vodafone, Orange şi Cosmote. Număr alocat pentru perioada 15 ianuarie - 15 aprilie 2010.
Fii bun, ajută!
CONT LEI: RO88 PIRB 2501 7244 0500 3000
CONT EURO: RO25 PIRB 2501 7244 0500 2000
Cod swift/BIC PIRB RO BU; Banca Piraeus, sucursala Pipera.
CUI RO15162540
Conturile aparţin Fundaţiei COSMIR a trustului Adevărul Holding.
Puteţi ajuta şi altfel decât cu bani
Dacă ajutorul pe care doriţi să-l acordaţi nu se referă la bani, scrieţi-ne pe adresa de mail: dininimapentrucopii@click.ro sau contactaţi-ne la tel 021.407.76.80.






* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.
Trimite Anuleaza