m.click.ro

top sombra

Hai la botox, că e gratis!

Esteticienii se bat în oferte tentante, înainte de Sărbători

Dr. Călin Doboş  i-a injectat  Mihaelei acid  hialuronic pentru  estomparea  ridurilor de  la nivelul gurii

Dr. Călin Doboş i-a injectat Mihaelei acid hialuronic pentru estomparea ridurilor de la nivelul gurii

Vreţi să întineriţi peste noapte şi să afişaţi un look zdrobitor de Sărbători? Ei bine, acum e momentul să daţi lovitura, pentru că esteticie­nii au redus preţurile cu 10 - 15%.

În clinicile de înfrumuseţare se lucrează la foc continuu, cu două săptămâni înainte de Crăciun, deşi ne aflăm în plină criză. Secretul?

Esteticienii au scăzut preţurile, în medie, cu 10%, iar unele intervenţii sunt gratuite.

Cele mai solicitate sunt procedurile de corectare a ridurilor, intervenţiile de mărire a buzelor şi a sânilor, dar şi tratamentele cu laser, de întinerire a feţei.

"Avem reduceri de 15% la implantele Matrix, pentru mărirea sânilor, ceea ce înseamnă un preţ de 3.000 de euro. Oferta e valabilă pentru lunile decembrie şi ianuarie", ne-a declarat dr. Călin Doboş.

În alte clinici de înfrumuseţare, ofertele constau în efectuarea gratis a unor intervenţii de mărire a buzelor sau de corectare a ridurilor, pentru pacientele care aleg să-şi facă o operaţie estetică.

Cert e că româncele vor să fie frumoase şi sunt dispuse să investească în imaginea lor. Prin urmare, spun medicii, de când cu promoţiile, au în medie cu zece clienţi mai mult pe săptămână.

CIteşte şi
Mai bune la 40 de ani, decât la 30!
Ultima fiţă: sfârcuri noi cu 1.000 de euro
Marina Dina şi-a pus silicoane pe semnătură
Iulia Vântur şi-a operat sânii a doua oară?

Demi Moore s-a tunat de 225.000 €
Şocant! Miss Argentina 1994 a murit, după ce şi-a operat fundul
VIDEO Femeia cu cele mai multe operaţii estetice, din lume
Miki vrea operaţii estetice. Urgent!

Iată care sunt promoţiile de sezon

Dr. Andrei Carantino, chirurg estetician, are o ofertă tentantă pentru femeile care vor să arate impecabil la petrecerile de Crăciun şi Revelion: "La orice operaţie de implant mamar, lipoaspiraţie sau abdominoplastie, pacientele primesc cadou o intervenţie de mărire a buzelor cu acid hialuronic, care, în mod normal, costă între 300 şi 700 de euro, sau injecţii cu botox pentru corectarea ridurilor (n.r. preţ normal - 230 de euro)".

Şi dr. Mihaela Leventer a afişat pe site-ul clinicii la care lucrează o promoţie care a format coadă la uşa cabinetului: oferă gratuit un tratament Botox, în valoare de 300 de euro, la orice tratament de umplere a ridurilor sau mărire a buzelor.



Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
    Din inima pentru copii

    Trimite unui prieten!




    top down